Araç Seçimi:

Yetişkin:

Çocuk:

Biniş Tarihi:

Teslim Tarihi:

Biniş Tarihi:

Teslim Tarihi:

Biniş Saati:

Teslim Saati:

Karavancı Hizmetinizde

Siz zaten hep bunu hayal ediyordunuz.

Bir otele bağlanıp kalmak artık yok! Yine otel konforunda ama farklı farklı yerlerde istediğiniz koyda, istediğiniz ormanda sınırsız özgürlük ve doğa ile iç içe.

Karavancı A.Ş. Kasım 2012 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaşayacağınız eşsiz hatıra ve güzeliklere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Dönemsel fiyatlarımızı öğrenmek ve uzun dönemli kiralamalarınız için lütfen bizi arayın.Karavan ÖzellikleriSözleşmeFoto GaleriKiralama Fiyatları

Hemen Bizi Arayın

Karavancı A.Ş. Kasım 2012 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaşayacağınız eşsiz hatıra ve güzeliklere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Dönemsel fiyatlarımızı öğrenmek ve uzun dönemli kiralamalarınız için lütfen bizi arayın.

Müşterilerimizden

Biz iki aile çanakkale seyahati için internetten bulduğumuz urla'lı murat beyleri (KARAVANCI A.Ş.)Firmasını telefonla aradık iyikide aramışız 10 numara bir tatil yaptık inanılmaz keyifli inanılmaz konforlu temiz karavanlardı tatilin son günü behramkale kaz dağlarının etekleri harikaydı iyi planlanmış bir tatil olursa hayli keyif alınır.

Takvim24 Nisan 2013